כניסה למערכת | טל' ליצירת קשר 072-2501060
רשויות מקומיות

החברה מציעה מגוון תוכניות וסדנאות וקורסים לרשויות המקומיות. כולן מקנות ערך מוסף למשתתפים – בני נוער ומשפחות. בכולן לומדים ומאמצים הרגלי אכילה ותזונה בריאים. בכולן מושם דגש על טיפוח ארוחות משפחתיות והבנת חשיבותן התזונתית החברתית והמשפחתית. דגש מיוחד מושם על הכוונה מקצועית תעסוקתית לבני הנוער.

בין פעילותינו תוכלו למצוא:

— ארוחות ערב משפחתיות – קורס משפחתי בו הורים וילדיהם לומדים כיצד לבשל ביחד תוך שימת דגש על בישול ביתי בריאותי וחוויה של שיתוף פעולה ותקשורת איכותית בין הילד להורה.

— "תעביר את זה הלאה" – פרויקט ארוחות צהרים לנוער, פרויקט שילמד מאות בני נוער להכין לעצמם ארוחת צהרים חמה, בריאה ומשביעה. הפרויקט בנוי בשיטת "תעביר את זה הלאה" כל שכבת גיל מלמדת את מה שלמדה את השכבה הצעירה ממנה.

בית קפה נוער - פתיחת בית קפה במהלך פרויקט זה יעברו המשתתפים תהליך חניכה ולימוד של כל המורכבות והיצירתיות הנדרשות להקמת בית קפה.
כך הם יעשו צעדים ראשונים ביזמות עסקית על מרכיביה וחלקיה.
— 
בישול דיאטטי לנערות ונערים –תוכנית הכשרה אתגרית הסדנה מותאמת במיוחד לבני נוער. היא תכשיר אותם לבשל לעצמם ולאחרים שורת מאכלים ותפריטים טעימים וגם בריאים ומזינים, לעצמם, לחבריהם וחברותיהם וגם למשפחותיהם. תוכנית הסדנה מיועדת להקניית הרגלי אכילה ותזונה נכונים לבני הנוער.


נשמח להגיע אליכם ולהדגים לכם
שיעור מעשי מהקורסים.
אז למה אתם מחכים הזמינו אותנו עוד היום כי השינוי בעתיד הנוער
תלוי ומתחיל בכם......

 

לתלמידי kitchen studio
 
רוצה להיות טבח?? הירשם כאן וניצור איתך קשר
);