כניסה למערכת | טל' ליצירת קשר 072-2501060
אודות


KITCHEN STUDIO - הוא בית-ספר לבישול, מיסודו של שף איתי פרקש ובניהולו. בית הספר מונחה גישה עירכית לצד הכשרת הדור הבא של הטבחים בישראל. זהו  קונספט חדש ובלעדי בתחום, בשילוב גישה רעננה לסדנאות הבישול.
סדנאות הבישול מגיעות לכל מקום. אין צורך לדאוג למקום, המטבחים ניידים, הסדנאות מתקיימות בכל מקום מתאים ונוח לתלמידים תוך התאמה מלאה לדרישות התפריט והמטבח.

המפגשים מתקיימים בקבוצה מצומצמת, בין 15-20 איש לסדנה. לא יותר. קבוצה בגודל כזה מבטיחה תוצאות מירביות והנאה כפולה: היא מאפשרת הדרכה אישית-פרטנית במהלך הסדנה וגם מבטיחה את חדוות חווית הבישול ביחד ואת הערך המוסף של חינוך לעבודת צוות תוך שיתוף פעולה.
החברה חרטה על דגלה ובעיקר בליבה לעזור ולהכשיר את הדור הבא של טבחים מצוינים ועושים זאת תוך כדי נחישות, מסירות, מקצועיות ואהבה רבה. הסדנאות ייעודיות ומותאמות לצעירים שמקצוע הטבחות עבורם הוא הזדמנות לעתיד טוב יותר. מושם דגש מיוחד על הכוונה מקצועית לבוגרי קורס טבחים ומציאת המטבחים שזקוקים לידיים עובדות תוך ליווי תעסוקתי מלא.
מזה 5 שנים החברה מספקת קורסי וסדנאות בישול למגוון ארגונים מוסדות, עיריות  ומרכזי צעירים בהצלחה רבה ועד כה מעל 1,700 בוגרים הושמו במסעדות נבחרות ברחבי הארץ.

שף איתי פרקש יוזם החברה, מביא עמו לתחום 10 שנות ניסיון בעבודה עם טובי השפים המובילים בארץ, בטובות  ובמפורסמות שבמסעדות. תוך כדי עבודתו במסעדות הוא התמחה במגוון סגנונות קולינאריים, גישות, שיטות ודרכי טיפול בכל שלבי הטיפול בחומרי הגלם, עיבודם והכנתם.
ניסיונו הרב ואהבתו העזה לבישול ולאוכל, לחידושים ולמגוון יחד עם ניסיונו ואהבתו בהקניית ידע, הביא אותו לייסד את הסדנאות המיוחדות של החברה, סדנאות KITCHEN STUDIO.


 

 

רוצה להיות טבח?? הירשם כאן וניצור איתך קשר
לתלמידי kitchen studio
 
);